Dopřejte svému tělu bezbolestný život

Proč na fyzioterapii právě k nám?

Fyzioterapie v mé ordinaci je pro lidi, kteří vědí, že investice do jejich zdraví se jim mnohonásobně vrátí zpět.

 

Soustředím se na lidi, kteří chtějí nadstandardní přístup, pracovat na skutečné příčině svých obtíží a ušít terapii přímo na míru jejich tělu.

 

Slibuji, že má práce jim pomůže ukončit vleklé zdravotní potíže, rychle a spolehlivě řešit akutní stavy, více se radovat ze života, předcházet pozdějším potížím a zlepšit sportovní výkony.

Fyzioterapie dětských pacientů

Na rozdíl od dospělých pacientů lze u dětí ovlivnit např. tvary kostí a kloubů (skolióza, kulatá záda, nohy do „O“ nebo do „X“, tvar hrudníku, aj.). Fyzioterapie u dětí má obrovský význam zejména u neurologických postižení, jako je např. dětská mozková obrna (DMO).

Fyzioterapie sportovců

Pohybový systém u sportovců je ve zvýšené míře namáhán a jsou na něj nárazově kladeny vyšší nároky. Jsou-li u sportovce svaly zapojeny optimálním způsobem, není-li někde na těle zvýšené či snížené napětí svalů, jsou-li klouby centrovány, pak jde o ideální stav, při kterém vydrží tělo bez úrazu až extrémní zátěž. Tento stav je bohužel i u vrcholových sportovců spíše výjimkou.

Fyzioterapie dospělých pacientů

Na tělo člověka v průběhu celého života působí řada vnějších i vnitřních faktorů, které jej pomáhají formovat. Je to například i stres, který nepřímo přes pohybový systém způsobuje velkou část fyzické bolesti. U dospělého na rozdíl od dětí již bohužel nemůžeme změnit např. křivky páteře, tvar kolenních kloubů do „O“ nebo do „X“, tvar hrudníku, aj.

Napište nám

11 + 6 =