Profesionální přístup, příjemné prostředí, cenné rady, díky kterým jsme zvládli predilekci u syna odstranit, můžeme vřele doporučit a ještě jednou děkujeme.

Miroslava Kadlčíková, učitelka MŠ

 

Chci touto formou hlavně poděkovat paní Mlčkové. Jako dítě jsem prodělala operaci nohy, bolesti a problémy byly skoro 30 let. Jediná odpověď lékařů byla, zvykněte si na to, je to špatně srostlé a atd. Hned po první návštěvě Polichna jsem cítila velké uvolnění. Po třetí návštěvě nemám už žádné bolesti a zlepšení se nedá ani popsat. Těším se na každou návštěvu ordinace. Moc děkuji a všem doporučuji.
Veronika Vítová, asistentka

 

Fyzioterapetická ordinace s vysokou odborností, osobním přístupem, ochotou naslouchat a pomáhat tělu jako celku. Je radost odjíždět s pocitem, že má smysl každá návštěva, protože výsledek je vždy patrný. Fyzioterapeutické ošetření, použití přístrojů, tejpování, poučení, jak doma cvičit do příští návštěvy – vše je cílené, vysvětlené a navíc vždycky úsměv a pohoda.

Alice Mlejnská, seniorská tanečnice

 

Paní Jindřišku jsem začal navštěvovat po dlouhotrvajících problémech s ramenem, které jsem si zranil v hokeji. Díky jejímu stoprocentnímu nasazení, pochopení pro sport a vcítění se do klienta si můžu zase plnohodnotně hokej zahrát. Zkrátka člověk na správném místě. Za vše jí patří velké díky.

Jan Matějka, profesionální hokejista

 

Paní Jindřiška má zlaté ruce. Své práci rozumí. Vždy mi pomohla postavit se na nohy na 100%, což se za 15 let mých problémů s bederní páteří nepovedlo nikomu. Moc si jí vážím a děkuji jí za to! Všem můžu její služby doporučit.

Martina Dufková, pracovník bezpečnostní služby

 

Jsem s profesním, osobním (lidským) přístupem moc spokojený. Potíže s ramenem ustoupily, moc děkuji a doporučuji.
Petr Čožík, obchodní zástupce

 

Z SMS: „Dobré ráno paní Jindřiško. Moc a moc Vám děkuji za odstranění pichlavé bolesti u palce pravé nohy. Již dvě noci bez problémů dobře spím. Ještě jednou díky. Košut“
Josef Košut, penzista