Fyzioterapie

Polichno

Privátní ordinace fyzioterapeuta

Máte strach, že už to takhle bude bolet pořád?

Řekl Vám lékař, že už to lepší nebude? My s tím nesouhlasíme. Fyzioterapie se dramaticky vyvíjí a objevují se stále nové poznatky a techniky. My je sledujeme, a proto dokážeme pomoci od bolesti i zdánlivě beznadějným případům. Naši pacienti znovu chodí bez hole, znovu se aktivně zapojují do života a do sportu. Přijďte, vyzkoušejte a zvítězte nad svými bolestmi!

Máte strach, že budete muset skončit se sportem?

Každý sport se dá provozovat do vyššího věku a mnoho sportů i ve vysokém stáří. Jen si vzpomeňte na jednoho či dva sportovce ve vašem odvětví, kteří aktivně či dokonce vrcholově sportují ve věku, kdy to ostatní už zabalili. Vždy jde o to vyladit pohyby tak, aby nepřetěžovaly sportem již opotřebenou část těla. Často jde dokonce stav zvrátit a zmírnit postižení, např. u artróz nosných kloubů. Zapojte se znovu do aktivního sportu! S námi se znovu rozběháte, rozjezdíte, rozeskáčete a rozhýbete!

Máte strach, že se Vaše miminko či dítě nebude vyvíjet dobře? Že bude mít bolesti?

Jen 30 % našich miminek má to štěstí, že se jejich tělíčka vyvíjejí ideálně. Ostatní se vyvíjejí neideálně nebo úplně patologicky. Těm neideálním často stačí na počátku vývoje malinko pomoci a vše může „zaklapnout“ do správných kolejí. Což do budoucna znamená omezení v životě, sportu, či dokonce stud za své tělo. My jsme tu od toho, aby Vaše dítě bylo tak dokonalé, jak jen to jde. Čím dříve, tím lépe a tím méně úsilí budete muset vynaložit.

Máte strach, že se nebudete moci postarat o sebe a svoji rodinu?

Bolí Vás záda? Rameno? Jde Vám to do nohy? Už jste prošli mnoha rehabilitacemi na pojišťovnu a máte pocit, že s prací budete muset seknout? Že budete muset jít znovu marodit? Přijďte k nám a vyzkoušejte, jak úplně odlišná péče může mít úplně jiné výsledky! Protože pro nás jste jedineční Vy i vaše potíže. Vždy hledáme řešení podle Vašeho specifického problému. Neaplikujeme bezhlavě nějaká univerzální cvičení. Přijďte a přesvědčte se!

Máte strach z operace a víte, že existuje jiné, lepší řešení?

Naši pacienti ruší operace vyhřezlých plotýnek. Pomocí cílené terapie se nám daří nastavit stabilizaci páteře tak, že se výhřez sám vstřebá. Naši pacienti ruší operace karpálních tunelů. Karpální tunel není jen zápěstí, ale i celá horní končetina a krční páteř. U nás vždy najdete skutečně komplexní léčbu. Naši pacienti ruší operace Achillových šlach, tenisových a oštěpařských loktů, Dupuytrenových kontraktur, utržených vazů, endoprotéz kloubů a dalších. Sjednejte si s námi schůzku a my Vám po vyšetření a terapii řekneme, co pro Vás můžeme udělat.

Máte takové bolesti, že nemůžete vydržet do plánované operace?

Neudělejte si z čekání na operaci peklo. Stačí jedna terapie, která Vás přesvědčí, že můžete zase spát lépe, že se to dá zvládnout s úsměvem na tváři. Že život se nescvrkne pouze na odpočítávání dnů a hodin. Že se můžete zase smát na své blízké a užívat si s nimi to krásné, co život přináší. Nadechněte se a objednejte se.

Napište nám

info@fyzioterapie-polichno.cz

Zavolejte nám 

+420 737 661 667

Ordinační hodiny

Po – 7:30 – 17:00
Út – 7:30 – 16:00
St – 7:30 – 16:00
Čt – 8:00 – 12:00
Pá – 7:30 – 15:00

Vyberte si termín ošetření

Objednat se můžete ke 3 různým fyzioterapeutkám s různými objednacími lhůtami a za různou cenu. Stačí si jen vybrat.

Kontaktujte nás

+420 737 661 667

info@fyzioterapie-polichno.cz

 

Ordinační hodiny

Po – 7:30 – 17:00
Út – 7:30 – 16:00
St – 7:30 – 16:00
Čt – 8:00 – 12:00
Pá – 7:30 – 15:00

 

Polichno 83
Biskupice u Luhačovic
763 41

IČO: 76560961