Naše služby

Fyzioterapie dětí

Fyzioterapie sportovců

Fyzioterapie dospělých

Fyzioterapeutické koncilium

Fyzioterapie dětí

Od miminek až po pubertu. Miminka i děti se u nás cítí dobře. Pokud máte podezření, že se dítě hrbí, špatně se vyvíjí, nebo si často stěžuje na bolesti hlavy či břicha, zkuste se s námi poradit. Neleze vůbec nebo je jeho vývoj opožděný? Mnohdy stačí drobné popostrčení a vše se dá do pořádku. Vymýšlíme fyzioterapii hrou či jen drobné změny při nošení či přebalování, které vy ani dítě nevnímáte jako cvičení. Netrapte se, zda to či ono dělá dobře, a přijďte nám své dítě ukázat. Za klid v duši to stojí.

Fyzioterapie dospělých

Dospělé pacienty vracíme do hry, do života. Vracíme jim do života radost, protože bez bolesti jsou šťastnější a spokojenější. Vracíme radost ze života i u nevyléčitelných pacientů. Vyléčíme i zdánlivě nevyléčitelné. Často slýcháme: „A to já jsem si myslel, že to už bude bolet pořád.“ Ne nebojte, nebude. A největší odměna pro nás je: „Tak já jsem tu operaci zrušila. Mě to zraněné koleno teď funguje líp než to druhé.“ Už devět let vám pomáháme stát na vlastních nohou, dělat to, co máte rádi. Bez bolesti. Bez omezení. Bez pochyb, zda si neubližujete. 

Fyzioterapie sportovců

Zátěže u sportovců se nebojíme. Rozhodně nejsme ti, kteří při první bolístce zátěž sportovcům zakazují. Samy totiž sportujeme a víme, jaké to je, když z plného výkonu padnete na nulu. Taky už za sebou máme pár sportovních úrazů a díky těmto zkušenostem víme, jak co nejrychleji a nejefektivněji úrazy řešit. Taky jsme se už párkrát přetížily, nejen celkově, ale i lokálně. Pokud tedy hledáte fyzioterapeuty, kteří sportu opravdu rozumí, vítejte u nás! Vrátíme Vás do hry. Rychle a bez pozdních následků.

Kontakt

+420 737 661 667

info@fyzioterapie-polichno.cz

 

Ordinační hodiny

Po – 7:30 – 17:00
Út – 7:30 – 16:00
St – 7:30 – 16:00
Čt – 8:00 – 12:00
Pá – 7:30 – 15:00

Polichno 83
Biskupice u Luhačovic
763 41